Новини Ради адвокатів

RSS стрічка

За підсумками круглого столу на тему «Стажування як шлях до самостійної адвокатської діяльності та основа посилення професіоналізму адвокатів». Як повідомляє кореспондент газети українських юристів «Юридична Практика», його учасники прийняли рішення затвердити рекомендації Раді адвокатів України для поліпшення правового регулювання стажування осіб, які здали кваліфікаційний іспит і бажають отримати право на заняття адвокатською діяльністю.

5 серпня 2013 - advocate | 736 переглядів

 Голова Ради адвокатів Харківської області Гайворонська В.В. та Секретар ради адвокатів Харківської області Дроздов О.М. відвідали  чергове засідання Ради адвокатів України.

5 серпня 2013 - advocate | 857 переглядів

 26 липня 2013 за адресою: м. Харків, вул. Полтавський шлях, 9 відбувся методологічний тренінг на тему: «Обмін досвідом та дослідження стандартів Європейської конвенції про захист прав людини, та основоположних новел Кримінально-процесуального кодексу України в рамках практики Європейського суду з прав людини» 

4 серпня 2013 - advocate | 590 переглядів

Раді вітати Вас на порталі органів адвокатського самоврядування Харківської області. Маємо можливість надати відвідувачам порталу  ознайомитись з правовими основами діяльності органів адвокатського самоврядування Харківщини, їх структурою, цілями та завданнями, новинами та подіями, які відбуваються в адвокатурі Слобожанщини.

30 липня 2013 - advocate | 5688 переглядів

На порядок денний засідання РАХО були винесені наступні питання:

1.Прийняття рішення про видачу свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю, прийняття присяги адвоката України, вручення свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю.

2. Затвердження рекомендацій щодо адвокатського запиту, дос’є адвоката, укладення угоди про надання правової допомоги.

3. Розгляд заяв про включення до Реєстру керівників стажування.

4. Розгляд листа Бондарчука О.А.

5. Про встановлення плати за посвідчення помічника адвоката, плати за адміністрування послуг з оформлення посвідчення та ведення особової справи помічника адвоката.

18 червня 2013 - advocate | 1288 переглядів

1 і 2 червня 2013 року відбувся дводенний науково-практичний семінар-тренінг в конференц-залі розважально-оздоровчого комплексу "Елат", який знаходиться в с. Мартовій Харківської області  , метою якого було: підвищення професійної адвокатської майстерності.  Захід був організований за підтримки Науково-консультативної ради при Національній асоціації адвокатів України, Ради адвокатів Харківської області спільно з кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Харківської області.

2 червня 2013 - advocate | 611 переглядів
22 травня 2013 - advocate | 586 переглядів

 23 квітня 2013 на базі Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. Н.С. Бокаріуса для членів Ради адвокатів Харківської області відбувся науково-практичний семінар за темою: «Проблеми призначення та проведення судових експертиз на сучасному етапі експертного забезпечення правосуддя».

23 квітня 2013 - advocate | 1539 переглядів

11 квітня в приміщенні готелю «Харків Палац» за спільної ініціативи Ради адвокатів Харківської області, кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області, Харківського регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації «Спілка адвокатів України», Харківської обласної колегії адвокатів, Корпорації «Юристи України» і адвокатського об'єднання «Фундація адвокатів України» відбувся науково-практичний семінар.

24 березня 2013 - Администратор | 826 переглядів