Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області

Глухачева Людмила Яківна
Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області, Адвокат, Заслужений юрист України, член адвокатського об’єднання «Харківська обласна колегія адвокатів», член Спілки адвокатів України.

Заступник Голови КДКА Харківської області, Голова кваліфікаційної палати КДКА Харківської області

Маслова Олена Григорівна

Адвокат, заступник Голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області – Голова кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області, член адвокатського об’єднання «Харківська обласна колегія адвокатів», заступник завідуючого юридичної консультації Московського району м. Харкова, член Спілки адвокатів України.

Секретар кваліфікаційної палати

Прокопенко Юлія Олегівна
Адвокат, Секретар кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області, член адвокатського об’єднання «Харківська обласна колегія адвокатів», перебуває в складі юридичної консультації Дзержинського району м. Харкова.

 Кваліфікаційна палата:

1. Абросимов Олександр Сергійович
2. Агафонова Тетяна Анатоліївна 
3. Варюшичева Людмила Давидівна
4. Врагов Іван Васильович
5. Маслов Олександр Федорович 
заслужений юрист України
6. Приображенська Тетяна Борисівна
7. Прокопенко Юлія Олегівна
8. Супрун Анатолій Дмитрович 
заслужений юрист України

Заступник Голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області, Голова дисциплінарної палати КДКА Харківської області

Латун Віталій Євгенович
Адвокат, заступник Голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області — Голова дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області, член президії адвокатського об’єднання «Харківська обласна колегія адвокатів».
 

Секретар дисциплінарної палати

Стєбєлєв Антон Михайлович
Секретар дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області, адвокат, арбітражний керуючий, заступник Голови Третейського суду, суддя Третейського суду, директор «АСАД ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ», член адвокатського об’єднання «Харківська обласна колегія адвокатів», член Спілки адвокатів України.

Дисциплінарна палата:

1) Вільховий Юрій Федорович

2) Дмитрієва Ліна Михайлівна

3) Ковтунова Лариса Юріївна

4) Мелконян Лідія Григорівна

5) Перепелиця Ірина Іванівна

6) Стєбєлєв Антон Михайлович

7) Столярова Алла Олексіївна

8) Страхова Лариса Миколаївна

9) Шевердін Максим Михайлович

10) Шкребець Євген Федорович